Uslu Mermer Granit | +90 (536) 646 32 92

Kurumsal

Uslu Mermer Granit 1990 yılında Seferihisar'da Mermer sektöründe mütevazi bir aile şirketi olarak kurulmuştur. Uslu Mermer Granit markası kısa zaman içinde tanınarak Seferihisar merkez ve İzmir'in çeşitli ilçelerinde ki siz değerli müşterilerimizin yaşam alanlarını Uslu Mermer Granit ürünleri ile daha da güzel yaşanabilir alan haline getirdi.

Daha sonra Uslu Mermer Granit ailesi üyeleri birbirlerinden ayrılarak her biri kendi başına mermer sektöründe faaliyet göstermeye devam etmiştir. Ancak sadece İbrahim Uslu, tek başına, Uslu Mermer Granit'in ilk gün kurulduğu yerde (izmir caddesi, eski tansaş yanıında) Uslu Mermer çizgisini bozmadan faaliyetlerini sürdürmektedir.

İbrahim Uslu ile Uslu Mermer Granit günden güne gelişen mermer sektöründe ki en son teknolojiyi kullanarak, zamanla edindiği tecrübeyi, her zamanki gibi güleryüzle siz değerli müşterilerine sunmaktadır. Uslu Mermer Granit mermer sektöründe müşterilerine hediye olarak su arıtma cihazı veren tek firmadır.

Vizyonumuz

Mermer sektöründe ki; kurum, kuruluşlar ve müşterilerimizle karşılıklı ilişkilerimizi ve yürüttüğümüz faaliyetler doğrultusunda güven veren bir kuruluş olmaktır.

Misyonumuz

Vizyonumuz doğrultusunda; dünyada ve Türkiye'deki mermer ile ilgili tüm gelişmeleri takip ederek müşterilerimize kaliteli ürünler ve yüksek hizmet kalitesi sunmaktır.